....... ZÁPASOVÝ REPORT ......

.......   ZÁPASOVÝ REPORT   ......

Vzhledem k půlroční pauze webových stránek, by se měl hodnotit poslední zápas TA hůř.

Ovšem tento zápas má většina z nás zaryta v paměti.

Jednalo se o dohrávku 7.kola, která byla odložena kvůli finálovému utkání Odrášovka CUPu. Utkání se tedy dohrávalo po posledním kole jara 2011. Před výkopem byly karty rozdány jasně….TA potřeboval vyhrát, aby se udržel v soutěži a Kozárně stačila pouhá remíza.

V první půli se hrálo po většinu času na půli soupeře…Tel Aviv sice křečovitě kombinoval, ale soupeře dostával pod tlak. Co ale rozhodně chybělo?...finální přihrávka „nedej bože“ střela! Většina akcí končila před pokutovým územím, odkud se dávají branky jen těžko. Herní křeč našich barev dementovala koncem poločasu první branka soupeře. Gól do šatny byl tím posledním, co si všichni přáli….

Druhé dějství pouze potvrzovalo, že hrát pod tlakem není zrovna naše silná stránka. Herní krize se neustále prohlubovala a když soupeř opět 2x udeřil, nebylo prakticky o co hrát…i když se mezi vměstnala i jedna naše branka….Soupeř si nenechal tel avivské absolutně pustit k tělu a kontroloval zápas. Konečný výsledek 1:4 jasně posílal naše barvy o ligu níže!

Na konci léta sdružení MK Jihlava neobdrželo od několika týmů startovné, bez patřičné omluvy a napravení….proto se musela jednotlivá obsazení lig „překopat“. Radostná zpráva pro Tel Aviv….Zůstáváme v 6. lize !!!!!!!!

***Theo003***

Poslední utkání sezóny, které naše barvy odehráli proti Some Vysočina, byla asi ta nejhorší tečka, kterou jsme si mohli přát.

Od úvodu utkání byl na hřišti pouze jeden fotbalový tým…na druhé straně (na té naší) pouze zmatený celek absolutně bez náboje. Navíc se našich hráčů sešlo pouze 5 do pole. Tel Aviv si vybral opravdu hodně slabý den….

Some Vysočina přitom nebyl bůhví jaký zázrak…stačil na nás prakticky jediný hráč hostí. A to kapitán Some Ondřej Sapola…ten nastoupil v defenzívě, ale nutno dodat, že byl u všeho. Bránil, rozdával příhry a střílel branky..ostatní se s ním svezli a hned od začátku nám nakládali na bedra…poločas skončil 0:3, v náš neprospěch.

Druhá půle nebyla o nic lepší, soupeř hned po pár minutách přidal další branky a schylovalo se ke slušnému debaklu. TA v jednu chvíli prohrával už 0:6. Po-té se nechali hráči Some trochu ukolébat tel avivskou nudnou partií a polevili. Vyústěním byly 3 branky v jejich síti, v krátkém intervale..2 z nich zaznamenal Zdeněk Lysý a 1 branku Milan Lebruška. Ovšem 2 minutky před koncem nepřišlo už žádné zkorigování výsledku, naopak Some dokázalo ještě jednu branku dát. Konečné skóre znělo 3:7 !!

Těžko hledat hráče, který by byl z naší strany zvolen za muže zápasu pro TA.

Sestava: Hybner – Drbal, Voldán – Mráka – Lysý, Lebruška