Zlepšená hra, pouze 1 bod

16.05.2010 13:22

Tentokrát bylo z naší strany vidět mnohem více, než v minulých utkáních. Stačila účast dvou konstruktivních hráčů a hned hra TA vypadala jinak.

V první půli hráči TA na hřišti naprosto dominovali...hrálo se vzorově do nohy a po zemi. Žluto-modří si vytvářeli chytrou hrou spousty příležitostí...První branku zaznamenal poměrně kuriózně Robin Guth, který spíše přihrávkou ukázkově přeloboval gólmana hostí 1:0. Nadále na byla vidět převaha TA, která také vyústila v další branky...po góle přidali Tomáš Dzurik a Petr Lang...mezi ně se ještě jednou vměstnal soupeř a tak poločasové skóre bylo 3:1.

Ve druhé půli byl k vidění známý scénář, naše řady opět povolili a nechali soupeře se dotáhnout na 3:3. Když už se zdálo, že výsledek takto skončí...ukázal se opět Robin Guth, který zužitkoval příhru do vápna a ukázkově vymetl soupeři levou šibenici 4:3. Ale ani toto nestačilo...soupeř vyrovnal v poslední minutě, kdy hráči TA nesmyslně útočili ve 4..Konečné skóre 4:4.