Zasloužené vítězství, důležité 3 body

04.06.2009 12:05

Máme za sebou další velice složité utkání...Černý balet byl větší oříšek, než s čekalo.

Utkání začalo v solidním tempu, kde se šance střídali na obou stranách. Přes první poločas jsme tahali za kratší konec provazu a neustále jsme svými chybami dávali soupeři šance ke skórování. A to vyústilo ve vedoucí branku Baletu. Na hřišti to vypadalo, jak na přesýpacích hodinách, nahoru...dolu...Cca po 12 minutách se naše mužstvo oklepalo a vyrovnání z nohy Honzy Dršaty, bylo potrestáním hrubé chyby soupeře na půli....pěkný ťukec zakončoval střelec po krásné narážečce od Karla Voldána. "Baleťáci" se nenechali zlomit a odpověd přišla záhy....přečíslení využili a bylo opět smutno - 1:2. Další hra první půle by se dala komentovat jako trma vrma...spíše taková plácaná :) I přesto se nám dokázalo, po krásné akci, vyrovnat. Milan Lebruška si narazil s Honzou Dršatou, který mu naservíroval do prázdné branky...a před střelcem stála lehká úloha - 2:2...to se psala poslední minuta poločasu...

Druhá půle začala ve stylovém tempu našich barev, hned v první minutě jsme měli další důvod k radosti...Honza Dršata kopal roh a soupeř si dal výstavní vlastní gól. Po té se na place dost přiostřilo a faul střídal faul. Jedna jak druhá strana se nepárala se soupeřem. Ohlédnout se dalo za roztržkou Milana Lebrušky se soupeřovic středopolařem, která skončila 3 žlutými kartami..Karty za incident, z naší strany dostali Milan Lebruška a Vojta Báťa, který se za svého kapitána hrdě postavil. Tečku za zápasem udělal kdo jiný, než Honza Dršata, který umístil nepovedenou střelu Karla Voldána do do sítě - 4:2 konečný výsledek. Pochvala určitě patří Honzovi Dršatovi, který se opět rozstřílel u čehož nahrál i na jedinou branku, jím nevstřelenou. Dvě asistence Karla Voldána, byl také slušný počin...vůbec celý tým ukázal jeho silnou vůli.

Sestava : Kristýnek - Voldán, Drbal, Báťa, Cína - Bělohlávek, Lysý - Dršata, Guth, Lebruška