Úspěšné vykročení

19.04.2010 07:38
Úterní zápas proti SK KANÁRCI nezačal pro barvy TA dobře. Na zápas jsme se scházeli jak pracující lid v pondělí ráno. Naštěstí nás nakonec bylo celkem 6. V bráně chytal Olda, v obraně hráli Drby s Rassym, staženým útočníkem byl Zdenda a na křídlech běhali Carlos s Gutim. Rozhodčí Karel pískl do píšťalky přesně v 20:00 a vše začalo. Ze začátku by se zdálo, že to TA nemůže uběhat. Zvlášť, když Kanárci měli 7 lidí na střídání, ale opak byl pravdou. Naznačit to měly následující minuty. Soupeř se do nás pustil a útok střídal útok, naštěstí pro nás po levé straně utekl Guti a ze střední vzdálenosti otevřel skóre zápasu. 1:0. To malinko soupeře zmrazilo a zápas vzal do svých rukou TA. Dařila se kombinace a v této části zápasu jsme měli ještě sílu. Po velmi pěkně vhozeném autu od Rassyho si do parádní pozice naběhl opět Guti a svou bojovností dotlačil míč za gólmanova záda!! 2:0. Po druhém gólu jsme se TA malinko zatáhl a nechal hrát soupeře. Ten po zmatku ve středu hřiště vystřelil přesně po zemi k tyči a bylo to 2:1. Nicméně hra se poté vyrovnala. Bylo několik šancí na obou stranách, až těsně před koncem první půle kopal TA standartku. K míči se postavil hladový Guti. Chvíli se rozmýšlel jestli míč napálit, či ho někam rozehrát. Nakonec se rozhodl pro přímou střelu a po teči několika lidí míč zapadl přesně do brány. Tímto dovršil svůj hattrick!!! Tak skončila první půle. O přestávce nás náš kouč Milda nabádal ke klidu a rozvaze, no a s tím jsme šli do druhého poločasu. Začal velikým náporem Kanárků. Padlo několik tyčí a v těchto chvílích nás velmi držel Olda. Po ojedinělém útoku na branku byl zfaulován Zdenda a hráči TA začli okřikovat rozhodčího a dožadovali se faulu. Nicméně rozhodčího Karla to nechalo klidným a hru pustil dál. Jenže to už mezitím využili nepozornost hráči Kanárků a snížili na 3:2. No a poté to začalo. TA už neměl sílu něco složitého vymýšlet a jeho hra se omezila na nakopávání. Nicméně po jedné zdařilé akci po trase Guti, Zdenda a Carlos posledně jmenovaný bombou k levé tyči uklidnil hráče TA. Po gólu měla hra podobný průběh jako celý druhý poločas. Hráli většinou pouze Kanárci a TA neměl sílu. Ovšem bojovnost a trpělivost TA se vyplatila. Po nevydařené křížné přihrávce obránce Kanárků míč zachytil Carlos, malinko to před ním skočilo a ze střední vzdálenosti vystřelil přímo do šibenice. Tento hráč hrál celý zápas prd, ale dvakrát dobře vystřelil a alespoň takto týmu pomohl. Později se touto střelou inspiroval Messi ve večerním zápase proti Arsenalu :) Tento zápas ukázal, že TA umí hrát i v malém počtu hráčů a že má vnitřní sílu. Díky moc lidem kteří přišli a už se těšíme na další zápas proti ABBACARu!!!!