Tvrz padla !!!

29.10.2008 14:05

Deváté kolo a přišlo to, co si zřejmě žádný z nás nepřál. Útočná tvrz jménem Tel Aviv kapitulovala a ztratila možnost postoupit. Přemožitelem se stal UNION BAR. Ten na naše hráče doslova vlétnul od první minuty a ukázal, že to s postupem myslí naprosto vážně. Hráči TA byli zřejmě zaskočeni, jaký útočný festival předvádí od záčátku utkání jejich soupeř, že dokonce zapomněli i útočit. Prvních 15 minut se TA nedostal téměř za polovinu a hráči doslova přihlíželi, nebezpečným útokům soupeře. Výborný výkon v tu chvíli předváděl pouze náš brankář Jirka Kristýnek, který nechtěl za sebe pustit ani myšku. Pravidlo "nedáš, dostaneš" se opět potvrdilo a z ojedinělého útoku našich borců trestal soupeřovu nepozornost Robin Guth - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno...UNION BAR opět semknul TA na jeho půlce a nepovedenou přihrávku z levého křídla, si srazil Jakub Drbal do vlastní svatyně - 1:1. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou.....šance střídala šanci, ale spíše u naší branky.....Cca 5 min. před koncem poločasu jsme měli důvod k radosti....nejistý golman UNIONu, vyrazil prudkou střelu z levého rohu vápna před sebe a Milan Lebruška trefil míč "z voleje", přímo do pravého horního rohu branky - 2:1. Pěkný fotbalový moment, ale rázem vystřídal opět smutek...kdy trojice Dršata, Guth a Lebruška, propadli v útoku a všichni tři pouze přihlíželi na to, jak se soupeř valí v přečíslení na naší bránu. A když jeden z našich beků vyrazil na půlce na protihráče, který ho lehce obelstil chytrou přihrávkou, byla tu sitace 3 na 1....kterou soupeř bez zaváhání využil - 2:2. To bylo vše v prvním rozpačitém dějství. Druhá půle byla podobná té první, s tím rozdílem, že nepadalo tolik branek...padl pouze jeden a to bohužel do naší sítě. Poměrně nevýrazný projektil z půle hřiště, protekl našemu golmanovi mezi prsty - 2:3. Druhá půle byla spíše ve znamení tvrdých a nevybíravých zákroků a faulů. Naši hráči působili velice podrážděně a "nakládali" soupeři co se jim do jejich končetin jen vešlo :)  V utkání se opět ukázal v "dobrém" světle i golman hostí...ten je znám svými tvrdými zákroky, většinou za hranicí pravidel a svým cholerickým chováním. Právě on byl tím, co nejvíce vyburcoval hráče TA k tomu, aby hráli tak tvrdě. Dojížděl hráče, bez úmyslu hrát míč....sprostě pořvával, apod....Utkání dohrál, jen díky benevolenci sudího..samozřejmě ale se žlutou kartou, za strčení do protihráče po odpískání...co k tomu říci. Toto utkání našim hráčům vůbec nevyšlo, jak po herní, tak ani po psychické stránce !!! Po dlouhé řadě vynikajících utkání, přišel holt propadák....škoda jen, že šlo o jedno, z nejdůležitějších utkání sezóny :(

Prohra 2:3 nás poslala do nepostupové zóny !

Sestava :  Kristýnek - Drbal, Barák, Michálek - Lysý - Guth, Dršata, Lebruška, Šána