TA vs. Brojlers

08.11.2010 12:39

Utkání hodno vyšší soutěže

Jak nadpis napovídá, zápas mezi TA a Poděšínem měl své kvality a dal by se zařadit i do lig vyšších, než jen "šestka".

Úvod byl pro naše barvy poněkud trpký, soupeř nedal našim hráčům příliš prostoru ke kombinaci a sám se prosazoval velmi často. V tomto utkání výborně chytající gólman Petr Šána, ovšem nedal Brojlerů jedinou možnost vsítit. TA se začal chytat teprve koncem první půle, ale ke gólu to nevedlo.

Poločas - 0:0

Druhá půle byla pravým opakem té první, TA od úvodního hvizdu zapnul na plné obrátky a to se brzy projevilo i na světelné tabuli...prosadil se, poslední dobou velmi střelecky úspěšný, Petr Lang - 1:0. Až cca 10 před koncem se začali prosazovat opět Poděšínští a to znatelně...Obrana TA začala trochu hořet a hráči přestali myslet na zadní vrátka..Poděšín vyrovnal a záhy dokonce šli borci v bílém i do vedení - 1:2. I přes mohutný tlak ke konci utkání se na výsledku nic nezměnilo...

Utkání bylo velmi pohledné a obě strany se neměli za co stydět.