TA vs. BETA Olomouc

23.09.2010 11:37

Ve 4.kole jsme narazili na tým Bety Olomouc. Soupeř měl na střídačce několik hráčů a my jsme byli rádi aspoň za jednoho střídajícího. Ze začátku byl fotbal celkem vyrovnaný a byl to právě soupeř, který mohl jít do vedení, kdyby ovšem trefil z pár metrů téměř prázdnou kasu. Dopředu se náš tým dostával poměrně často a tak byla jen otázka kdy to tam padne. Šli jsme do vedení díky Martinovi Škrdlovi - 1:0. Beta měla také slušné šance, několikrát střílela těsně vedle a párkrát protáhla i Oldu. Ale pak přišel další úder po ose Šány, Mráky a Martin se zblízka nemýlil - 2:0. V pohodovém tempu jsme hráli celý zbytek první půle a v závěru se "bombou" prosadil "šuter" Šány - 3:0. Po přestávce jsme pokračovali v solidním výkonu a přišly i další branky. Za stavu 3:0 se soupeř prosadil přes naší obrannou zeď a bylo to jen o dva. Naštěstí naše hra dopředu fungovala více než slušně a tak se v poté trefili do sítě ještě Leba a znovu Šány - 5:1. Při nákopu soupeře jsme si vzadu opět neodpustili chybičku a přes Karla hlavičkoval útočník Bety - 5:2. Soupeř se však k ničemu dalšímu nezmohl a zápas se v pohodě dohrával. V poslední minutě utkání byl faulován náš hráč a měla se kopat standartka. Netradičně se k ní postavil Mráky a i přes váhavé pohledy některých kolegů jí střelou kolem zdi proměnil - 6:2. Parádní zápas, který se odehrál bez zákeřných faulů a někteří jsme si i pěkně zaběhali. Další 3 body a jen dva inkasované góly. Tak příště jdem na Kozárnu....(pokud jsem prohodil časový záznam branek či střelců tak se omlouvám)

Sestava: Hybner - Lysý, Voldán - Mráka - Škrdla, Šána, Lebruška

Branky: Šána 2, Škrdla 2, Mráka, Lebruška