Středeční kanonáda !

19.09.2010 09:50

Tel Aviv má za sebou další úspěšné vystoupení. Devíti gólovou kanonádu odnesl FC Netopýr.

Utkání se od počátečních minut odvíjelo velmi jednoznačně, hráči TA na hřišti dominovali. Dařila se kombinace, přechod do útoku a tak nebylo překvapením, že se naše barvy ujaly záhy vedení. První branku vsítil nekompromisně Petr Kozojed. Pár minut po-té se prosadil i Petr Lang, když po autovém vhazování Zdeňka Lysého, umístil hlavou míč za soupeřovic brankáře - 2:0. Do konce poločasu se ještě prosadil Martin Škrdla a za poklidného stavu se šlo do kabin - 3:0 poločas.

Druhá půle začala ještě svižněji. To, co předvedl Petr Kozojed hned po úvodním hvizdu, zavánělo slušnou drzostí...Sotva sudí foukl do píšťalky, vyslal ostrý projektil ze středového puntíku přímo na bránu a nebylo co řešit - 4:0 ! TA následně proměnil snad každý "break" a soupeř byl bezradný...2 branky přidal Zdeněk Lysý, který si 2x sběhl z pozice beka a v zakončení se nemýlil. Po jedné brance přispěli ještě Martin Škrdla, Petr Lang a ještě jednou Petr Kozojed. Škoda jen, že si naši hráči opět neodpustili menší herní výpadek a ke konci utkání 3x inkasovali. Ovšem konečný výsledek 9:3 je slušnou pozvánkou na další utkání. V utkání se také blýsknul Petr Šána, který výborně zastoupil Oldu Hybnera v brance a v těžších chvílích zákroky podržel tým a nedal tak soupeři šanci se přiblížit.

Sestava: Šána - Lysý, Voldán, Mráka - Škrdla - Lang, Kozojed, Lebruška

Branky: Kozojed 3, Lang 2, Lysý 2, Škrdla 2