Pohárová účast u konce

07.04.2010 12:07

Jak již nadpis napovídá, letošní pohár je pro naše barvy minulostí. TA vypadl se soupeřem, z prvoligových řad. Ježek "A" byl nad naše síly.

Utkání začalo velmi ospale, hráči TA přistupovali laxně k soupeři a Ježci se z počátku nikam moc nehnali, protože nastoupili o jednoho hráče v poli méně. Tady se ukázala zkušenost Ježků, kteří čekali až dojde další hráč, aby mohli na soupeře pořádně vlétnout. Ovšem menší trhlinku jim v tomto plánu udělal Tomáš Dzurik, který otevřel skóre zápasu. Tato událost hráče TA spíše zabrzdila, než nastartoval...a tak po příchodů 5. hráče Ježků do pole se začali dít věci. Soupeř začínal nabírat na obrátkách a začínal naše barvy jednoznačně přehrávat. Poločas TA vyhrál 1:0.

Ve druhé půli se stalo to, co si jistě žádný fanoušek ani hráč TA nepřáli....Ofenzivní festival prvoligisty se rozjel na plné obrátky a Ježci sázeli jednu branku za druhou...Hrozivé skóre lehce zkorigoval ještě Robin Guth, ale ani ten nezabránil výprasku 2:7.

Nutno dodat, že 1. liga je nám ještě dost daleko...