Perfektní výkon, pánové !!!

26.09.2008 19:57

Téměř bezchybný výkon, podali hráči TA ve středečním zápase s Red Hot.

Utkání začalo velice opatrně a hned od počátku bylo zjevné, že diváci neuvidí nějaké střelecké hody. Oba týmy hráli ze zajištěné obrany, proto vetšina útoků končila ve středu hřiště. Na hráčích TA bylo vidět, že povzbuzení, v podobě minulého vítězství (Cavalera 7:3), jim dodalo jistotu na kopačky...to zapříčinilo, že se fotbalisté Red Hot nedostávali tolik ke slovu a jejich útoky se objevovali velice sporadicky. Cca v 15. minutě se hráči TA dostali strategickým přechodem, na několik přihrávek, až k soupeřově brance a "SHOOTER" Robin Guth opět otevřel skóre, z hranice vápna - 1:0. Netrvalo dlouho a tel avivský střelec dal o sobě vědět podruhé, když vsítil po individuální akci - 2:0.

Ve druhém poločase se v naší obraně ukázalo pár mezírek, které využívali agilní útočníci soupeře. Dobívání "naší svatyně" se soupeři přeci jen povedlo a ve 36. minutě snížil, po velice důrazné dorážce na rozdíl jediné branky - 2:1. Naši hráči se poučili z předchozích utkání a ve hře ani v důrazu nepolevili......což vyústilo ve žlutou kartu pro Robina Gutha. Když doslova "dojel" soupeře na půli hřiště. Hráči Red Hot byli po celý druhý poločas velice nervózní a "vyhecovaní", o čemž svědčilo i neustálé vulgární pokřikování, které "ocenil" i sudí, když ukázal jednomu z protivníků z blízka žlutý kartónek. Zajímavostí byl i brankář soupeře, který si zřejmě myslel, že je legendární kolumbijský golman Mondragón......bohužel jeho časté výlety, mnohdy až k půli hřiště, končili doslova a do písmene propadákem...... A jen kousek chybělo, aby ho Milan Lebruška překonal, lobem přes 3/4 hřiště, po jednom z jeho výletů. Ve 40. a 47  minutě pečetili skóre Pavel Štohanzl, když mu Jan Dršata naservíroval přihrávku, jak na zlatém podnose, do odkryté klece soupeře - 3:1 a nekompromisní střelou Tomáš Novák - 4:1.

V utkání se potvrdily kvality a pevná vůle našeho týmu.

Sestava : Průša - Kristýnek, Drbal, Novák, Lebruška - Lysý, Dršata - Štohanzl, Dzurik, Guth