Papírový postup potvrzen

15.03.2010 18:47

Jak už nadpis napovídá, naše družina splnila roli spolufavorita a postupuje do 2. kola poháru. Byl to boj, ale postup byl 100% zasloužený.

TA vs. FC Viktorie

První utkání mělo být solidním rozehráním, ovšem skutečnost byla jiná. Soupeř kladl velký odpor a rval se o výsledek od první minuty. A to doslovně, hned v úvodu utkání využil nedorozumění Michala Cíny a Oldy Hybnera a překvapivě po cca 10 vteřinách otevřel skóre. Tato branka zaskočila všechny včetně diváku...TA ovšem nedal znát, že by mu gólové manko z první minuty nějak svazovalo nohy. Naopak všichni hráči se do soupeře opřeli a tlačili, seč síly stačily. Náš tým si vytvořil kupu šancí a z toho samozřejmě vyplynulo vyrovnání...Karel Voldán, jako starý matador uplatnil svoje zkušenosti v souboji a vyrovnal tak skóre - 1:1. To už se utkání přehouplo do druhé půle....tlak TA stále sílil a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Rozehru Milana Lebrušky z rohu, umístil do svatině hostí Jakub Komůrka a hned bylo veseleji - 2:1. Posledních 7 minut utkání si naši borci pohlídali výsledek i přes pár šancí soupeře, při kterých se blýsknul nový brankář Olda Hybner, který ukázal jak obrovským přínosem pro naší hru bude. Tento zápas však ubral našim hráčům hodně sil, což se nečekalo...

TA vs. Hostinec u lípy

Toto utkání se hrálo spíše z povinnosti. Soupeř neměl hráče na střídání, navíc v bráně stál zraněný hráč...který nemohl chodit, natož běhat a skákat. Zápas probíhal v pohodovém tempu, a TA tak střílel jednu branku za druhou. Za 25 minut hry jich nastřílel 5.Hattrickem se blýsknul Tomáš Dzurik, když jednu branku zaznamenal dokonce po autovém vhazování hlavou :) Při jeho výšce, klobouk dolů :D Další dvě branky dali Zdenda Lysý a Kuba Komůrka.Tzv. zápas na skóre skončil 5:0.

TA vs. Starlet "A"

V tomto případě čekal TA pěkný prvoligový oříšek. Utkání začalo dost opatrně a bylo k vidění hodně pokažených přihrávek na obou stranách. K překvapení mnohých to nebyl Starlet, kdo se ujal vedení. Krásnou přímočarou akci zakončil do prázdné branky Peťa Lang, kdy si asistenci připsal Tomáš Dzurik. Favorit byl hodně zaskočený a tak 2 minutky na to vyrobil obrovskou hrubici a Peťa Lang šel sám na brankáře hostí...ten však jeho pokus pokryl a to by prakticky zlomový bod. Soupeř se po výborném zákroku gólmana oklepal a začal šlapat na obrátky. Na TA branku se valil jeden útok za druhý...našim hráčům už tak nějak docházela šťáva a to byla voda na mlýn nápaditého soupeře. Těsně po půli utkání se podařilo Starletu vyrovnat. Hned na to se radoval soupeř znovu a na vedení bohužel telavivští borci nestačili zareagovat. Starlet přidal do konce utkání ještě jeden zářez a tak konečný výsledek 1:3, v náš neprospěch. TA ovšem ukázal, že se dokáže porvat o body s kde kým a třeba i s prvoligistou. Minimálně první půli byl TA úctyhodným soupeřem....