Ospalá hra, se spoustou chyb

29.05.2009 19:15

Dnes trochu jinak...Nebudeme rozebírat jednotlivé situace a zápasové zlomy, ale okomentuji zápas jako takový.

V kostce vypadal zápas asi takto :

První půle byla v celku vyrovnaná, ale nutno dodat že s kombinací na tom byl lépe soupeř. Utkání začalo z naší strany ve velmi chladném tempu, což nebylo proti agilnímu soupeři až tak špatně...ale chybělo tomu jen jedno, včas zabrat...to se bohužel v první půli našemu týmu nepovedlo...a tak ze hry měl mnohem více soupeř, který se hned po rozehrání od vlastní branky snažil roztáhnout hru do krajů a to na nás platilo. Sestavení 2-1-2 bylo smolné, poněvadž se soupeř z krajů dostával často do přečíslení. Naše hra se ubírala spíše směrem dlouhých nákopů, což byl a je kámen úrazu. Nakopávané balóny jsou v převážné většině ztracené míče...a odevzdání další příležitosti soupeři. nicméně výsledkově to nebylo až tak zlé, poločas 1:2 v náš neprospěch. Gólem se blýskl Robin Guth.

Ve druhé půli se náš tým dokázal lehce kousnout a bojovnost přinesla i vyrovnání se v útočné hře. Co se týče hry dopředu, tak by se dalo říci, že jsme vytěžili z minima maximum, šancí u soupeřovi brány nebylo mnoho, ale branky jsme dali. Tipsport si hrál svůj standart a dostával se často do zakončení, nicméně neměl v druhém poločase tolik štěstí, aby dokázal do naší sítě "nasypat" více branek, než v konečném zúčtování padlo. Jak jsem nakousl útočnou fázi, tak bych rád popsal i defenzívu. Tam už to několikátý zápas trochu skřípe...tentokrát se nekupilo tolik chyb ve "společné" obraně, ale hrůzná byla hra 1 na 1...to, že jsme dostali 4 branky, lze připsat na vrub jen a jen individuálním chybám..tolik individálních chyb, jako v tomto zápase, bysme zřejmě nenapočítali ani dohromady v předchozích 6 zápasech. Konečný výsledek 4:4, byl pro TA zisk...co se týče předvedené hry...bohužel do tabulky 6. ligy to byla spíše ztráta. V tomto zápase je nutno vyzdvihnout zlepšenou hru Robina Gutha, který dokázal 2x vsítit. O další 2 branky se postarali Tomáš Novák, který důrazem zvyšoval na 3:2 a Honza Dršata, který naopak vyrovnával těsně před koncem, z přímého kopu.

Zlepšení bylo v tomto "spiele" vidět, ale pořád je co zlepšovat...