Další klopýtnutí...opět 2:3 !!!

02.11.2008 13:37

10. kolo je za námi a na situaci kolem našeho klubu se nemění. Po prohře s UNION Barem hráči TA nestačili ani na Jiřín, který se touto výhrou dostal do čela tabulky. Naopak TA již nemůže skončit jinak, než šestý. Poněkud trpký závěr sezóny….myšlenky na postup vystřídalo zklamání a tvrdý pád na zem. Ve středu byl viděn velice zajímavý duel, který měl pro nás bohužel smutný konec….i přesto, že TA v utkání opět vedl. Začátek utkání ukázal, že soupeř má velkou vůli po vítězství a bude chtít duel jednoznačně vyhrát. Proti byli samozřejmě naši borci, kteří v první půli ukázali, že v žádném případě nechtějí hrát „druhé housle“. Utkání bylo velice vyrovnané a hrálo se v duch „fair play“…..Bylo k vidění spousty střel a šancí, které ale většinou končil v náručí brankářů. První, kdo udeřil byl navrátilec do tel avivské sestavy…tvrdý a nekompromisní bek Michálek, který otevřel skóre, nádhernou střelou do horního růžku – 1:0. Soupeř se nenechal zaskočit a pokračoval v dobývání naší branky….cca 5 min. po úvodní brance se podařilo Jiřínu vyrovnat….Kapitán hostí vymetl náhradnímu brankáři Milanu Lebruškovi šibenici a nebylo co řešit - 1:1. Pár minut poté chybovali naši hráči znovu a křižný pas brankovištěm jednoznačně uklidil do sítě hostující útočník – 1:2. A tímto výsledkem ukončil sudí poločas. Ve druhém poločase TA polevil a soupeř toho hned využil…centr z rohu proletěl přes brankoviště a hostující hráč měl již snadnou práci a hlavičkou z 1 metru navýšil náskok na 1:3. Naši hráči se poté trošku probudili a vyústěním byla penalta, po faulu jednoho z bránícího hráčů soupeře na Tomáše Dzurika. Míč na hranici pokutového kopu si postavil Honza Dršata, ale bohužel tuto šanci neproměnil, když kopl míč přímo do středu branky. Akce se pak střídali na obou stranách….a 5 min. před koncem se přece jenom podařilo TA snížit, střelcem branky byl Jan Dršata, který tak trošku odčinil neproměněnou „pecku“. Do konce utkání se nic nestalo a tak TA prohrál podruhé v řadě 2:3. Nejlepším hráčem zápasu byl s největší pravděpodobností golman soupeře, který podal vynikající výkon a udržel svůj tým ve hře o postup.

Sestava : Lebruška – Drbal, Novák, Michálek – Voldán, Dzurik – Guth, Dršata